O FIRMIE


Biuro konstrukcji odzieżowych Kokos oparte jest na długoletnim doświadczeniu i praktyce. Od 1982 roku współpracuję z wieloma firmami doskonaląc umiejętności w dziedzinie konstrukcji. Pogłębiam wiedze w zakresie konstrukcji i modelowania form odzieży, poznaje nowe - często nowatorskie techniki.


Pozwala to na wykonanie szablonów dla najbardziej skomplikowanych i wymyślnych części garderoby. Śledzę na bieżąco zmiany zachodzące w technologii wyrobów, nowe trendy mody, uczestnicząc w targach mody w Paryżu oraz poprzez fachową prasę.


Podstawą działalności firmy KOKOS są usługi związane z projektowaniem odzieży, a zatem opracowywanie szablonów krawieckich w oparciu o dostarczone projekty. Z szablonów powstają w pełni profesjonalne kroje krawieckie. Wykonuję szablony odzieżowe według zasad konstrukcji odzieży, nawet na podstawie szkiców i zdjęć z najnowszych katalogów mody. Zajmuję się konstrukcją odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz bielizny we wszystkich rozmiarach. Oferta usług skierowana jest do małych i dużych podmiotów branży odzieżowej, których interesują konstrukcje i modelowanie form, stopniowanie szablonów, projektowanie ubrań.


Jako konstruktor odzieży z wieloletnim doświadczeniem zapewniam dodatkowo profesjonalne i fachowe doradztwo w zakresie technologii odzieży i produkcji.


Dużym atutem firmy Kokos są konkurencyjne ceny (uwzględniają wielkość zamówienia oraz stopień trudności wykonania szablonów) Profesjonalizm i znajomość branży zapewniają oferowanie usług na najwyższym poziomie.


KONTAKT

KOKOS - BEATA KIEROZALSKA

91-765 Łódź

ul. Górnicza 30/36


e-mail: BEATAKOKOS@GMAIL.COM

tel. +48 606 454 323


POBIERZ CENNIK
Szablony krawieckie Łódź, KOKOS, ZAPRASZAMY!
START | SZABLONY KRAWIECKIE | O FIRMIE | KONTAKT | DOJAZD | SITE CREDITS | ODI.pl
Copyright 2012